Logo HANYANG

KARIERA

ZATRUDNIMY:

1. Kontrolerów  jakości na wydziale produkcyjnym,

2. Pracowników  produkcji podstawowej,

3. Operatorów urządzeń rozdrabniających, sortujących i granulujących

1. Pracowników kontroli jakości na wydziale produkcyjnym

Opis stanowiska:

– praca na linii produkującej (tworzywa sztuczne) – kontrola produkowanych detali

– wykrywanie i usuwanie (zapobieganie) powstających w procesie produkcyjnym wad

– wypełnianie dokumentacji jakościowej na poszczególnych stanowiskach pracy

– analiza powstających w procesie produkcyjnym wad, celem zapobiegania ich występowaniu

– ustalanie wzorców

– mile widziana znajomość posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi

– utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

– dbałości o szczegóły

– spostrzegawczości

– umiejętności pracy w zespole

– gotowości do pracy w systemie dwu lub trzyzmianowym.

2. Pracownik  produkcji podstawowej

– praca na linii produkującej (tworzywa sztuczne)

–  obsługa maszyn

–  utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

– zdolności manualnych, dbałości o szczegóły

– gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

3. Operator urządzeń rozdrabniających, sortujących i granulujących na produkcji

– obsługa suszarek, młynków i pił taśmowych,

– napełnianie zbiorników przy wtryskarkach materiałem wtryskowym zgodnie z dokumentacją technologiczną w ilościach zabezpieczających rytmiczną produkcję,

– prowadzenie identyfikacji materiałów wtryskowych przy wtryskarkach, młynkach i segregatorach.

Oczekujemy:

– utrzymania należytego ładu i porządku w pomieszczeniach młynkowych, suszarni, magazynie i polach odkładczych surowców wtryskowych oraz zbiornikach przy wtryskarkach,

– prawidłowej gospodarki materiałami wtryskowymi

– dużego zaangażowania i samodzielności w działaniu

– odpowiedzialności

ZAPEWNIAMY:

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanej pracy

– system premiowania

– możliwość nauki i rozwoju

– udział w bezpłatnych szkoleniach

– atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart MultiSport

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie on-line!

CV prosimy przesyłać na adres: kadry@hanyang-zas.com.pl z dopiskiem stanowiska na które składana jest aplikacja.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

UWAGA! W CV prosimy o umieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

CV bez niniejszych klauzuli po zamknięciu rekrutacji zostaną zniszczone.

Klauzula informacyjna RODO – rekrutacja